Koffie uit Nicaragua
( aantal producten: 4 )
Bro Coffee Roastery - Hele Bonen Koffie Nicaragua Colibrí Azul Speciality 1kg
30,97 € incl. BTW/1stuk(30,97 € / kg incl. BTW)

Bro Coffee Roastery - Hele Bonen Koffie Nicaragua Colibrí Azul Speciality 400g
15,97 € incl. BTW/1stuk(39,93 € / kg incl. BTW)

Mary Rose - hele bonen koffie Nicaragua Colibrí Azul specialiteit 400g
11,53 € incl. BTW/1stuk(28,83 € / kg incl. BTW)De laagste prijs van het product in de 30 dagen voor de korting: 11,88 €/1stuk-2%Reguliere prijs: 16,47 € incl. BTW/1stuk-30%

Mary Rose - hele bonen koffie Nicaragua Colibrí Azul specialiteit 200g
8,10 € incl. BTW/1stuk(40,50 € / kg incl. BTW)De laagste prijs van het product in de 30 dagen voor de korting: 8,73 €/1stuk-7%Reguliere prijs: 11,57 € incl. BTW/1stuk-30%
